Formy płatności

Strona główna /

Formy płatności

Płatności w Sklepie dokonuje się po złożeniu zamówienia i otrzymaniu potwierdzenia zamówienia.

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. Oto one:

 

Przelew Bankowy / Przekaz Pocztowy :

Wpłaty należy dokonać na numer konta, który otrzymają Państwo od nas drogą mailową po złożeniu zamówienia. Dane do przelewu:

e-oprawa Sp. z o.o.
ul. Kluczborska 58/14
31-271 Kraków

Numer konta bankowego: 32 1750 1048 0000 0000 1206 9316
Raiffeisen Bank Polska S.A. O/Kraków

W celu szybszej realizacji transakcji w tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia, który otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Zamówienie przekazujemy do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Przelew online (mRANSFER, MultiTransfer, Inteligo, ...) :

Wybierając tę metodę płatności zostaną Państwo przekierowani do systemu eService, w którym wskażą Państwo swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. Po pomyślnym zakończeniu płatności otrzymają Państwo od nas mail potwierdzający złożone zamówienie.

System eService posiada referencja wiarygodności wysokiej jakości dla usługi „Autoryzacja transakcji wykonywanych za pomocą kart płatniczych” realizowanej przez eService oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Karta płatnicza (VISA, MasterCard, EuroCard, JCB, Diners Club) :

Akceptujemy karty MasterCard, Visa, EuroCard, JCB, Diners Club. W przypadku zwrotu towaru, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty kredytowej. Dane Państwa karty kredytowej są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL. Dzięki temu wysokiemu standardowi bezpieczeństwa, zakupy w naszej firmie za pomocą karty kredytowej są zawsze bezpieczne. W trakcie przeprowadzania płatności zostają Państwo automatycznie przekierowani na stronę swojego banku. Tam następuje Państwa identyfikacja, zazwyczaj poprzez podanie hasła, potwierdzenie tożsamości i finalizacja transakcji.

Za pobraniem (dodatkowa opłata: 8zł) :

Pieniądze za zamówienie należy przekazać kurierowi w momencie dostawy przesyłki. Ten sposób płatności dodatkowo obciążony jest stałą opłatą w wysokości 8 zł. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Zastrzegamy sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień. Należy pamiętać, by przygotować odliczoną kwotę płatności. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

W przypadku zwrotu towarów, kwota zostanie zwrócona przelewem na konto. Numer konta bankowego należy podać na formularzu zwrotnym.

PayPal :

Wybierając płatność przez PayPal zostaną Państwo na koniec procesu składania zamówienia przekierowani bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli są już Państwo klientami serwisu PayPal, mogą Państwo się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli są Państwo nowymi klientami PayPal, należy zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.

Wszystkie informacje, które podajesz na stronach serwisu, sa szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

Za transakcje realizowane formą płatności PayPal nie jest doliczana żadna dodatkowa opłata!

Realizacja Państwa zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie w naszym systemie zaksięgowana - przeważnie trwa to kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie PayPal, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia.

W razie dalszych pytań dotyczących płatności, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Możesz to zrobić:

- przez e-mail: kontakt@vide.pl

- pod numerem telefonu: 12 398 44 3912 398 44 39 (czynne od pon-pt. w godz. 9-17).

 

Płatność przy odbiorze:

Płatności za zakupiony towar można również dokonać odbierając go osobiście w naszej siedzibie znajdującej się przy Dziekanowice 228 ,32-086 Węgrzce k/Krakowa (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16). Należy pamiętać, by przygotować odliczoną kwotę płatności.

Przy odbiorze osobistym nie akceptujemy płatności kartą!

 

 

© 2019 Vide.pl