Reprodukcje

Strona główna /

Reprodukcje

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Reprodukcje:

Reprodukcje pochodzą od renomowanych producentów europejskich, oferujących druki najwyższej jakości.
Przy każdej reprodukcji znajdują się szczegółowe informacje o produkcie (kod, wymiar, czas dostawy, cena, rodzaj druk).

Reprodukcje na papierze, czyli wydruki na papierze - to wysokiej jakości druk offsetowy, na papierze 300g, półmatowy bądź z elementami nabłyszczanymi.

Reprodukcje na papierze zamówione bez oprawy, wysyłamy zrolowane w tubie.

Reprodukcje na płótnie, czyli wydruki na płótnie - to najwyższej jakości druk cyfrowy na płótnie, z doskonałym odwzorowaniem kolorów i przejść tonalnych, wyjątkowa precyzja pozwala na wydobyciem każdego detalu (m. in. zgrubienia farby na płótnie, pociągnięć pędzla).

Reprodukcje na płótnie zamówione bez oprawy, wysyłamy naciągnięte na blejtram. Boki obrazu są zadrukowane (lustrzane odbicie obrazu). 

Oprawy:

Oferujemy oprawę, robioną indywidualnie do każdego obrazu z wykorzystaniem jednej z kilkuset (ponad 400)  ram, jakie posiadamy w ofercie.
Obraz ponadto może zostać wzbogacony w passe-partout (do wyboru pojedyncze lub podwójne pass-partout, z możliwością wyboru indywidualnego rozmiaru).
Do oprawy obrazu można dobrać różne rodzaje szyby: pleksi, szkło anty-refleks, szkło normalne .
W przypadku oprawy reprodukcji na płótnie do wyboru są dwa sposoby 'montażu' płótna: płótno naklejone na płytę MDF  lub płótno naciągnięte na blejtram. 
Wszystkie ramy oraz passe-partout są przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, korzystających ze specjalistycznych maszyn ramiarskich.

 

Jak powstają nasze obrazy?

Z czego składa się oprawiony obraz?

W przypadku reprodukcji w oprawie z passe-partout automatycznie dodawana jest szyba pleksi.

W przypadku zamówienia reprodukcji na płótnie, jeżeli nie wybierzesz oprawy, otrzymasz płótno naciągnięte na blejtram (gotowy obraz), boki obrazu są zadrukowane .


Reprodukcja na płótnie w oprawie – do wyboru: płótno naklejone na płytę MDF (do wyboru ponad 300 ram) lub płótno naciągnięte na blejtram (wybór ram zostanie ograniczony do odpowiedniego typu listew, do wyboru około 20 ram).

Otrzymany obraz jest gotowy do powieszenia.

© 2019 Vide.pl